Salubris Via

Sutom 38, Třebenice 411 15 , Česká republika
 

O residenci Salubris Via

Luxusní residence Salubris Via je určena především pro náročné seniory, určená zejména pro ty, kdo jsou stále ještě aktivní a rádi by strávili podzim života v příjemném rodinném prostředí uprostřed Českého středohoří v nově rekonstruovaném objektu

společenská místnost
knihovna a místnost s PC

Stylově zařízené pokoje

 

Cílem residence Salubris Via je vytvoření ideálního místa k prožívání aktivního stáří ve společnosti přátel obdobného věku a zájmů. Pobyt a péči sjednáváme s každým zájemcem a jeho rodinou individuálně. Náš kontakt: +420 608 84 5 771, email: info@sutom.cz - na všechny Vaše dotazy dostanete jasné a transparentní odpovědi.

Pro obyvatele naší residence je zajištěna péče II. atestovaným internistou, diabetologem a revmatologem kdykoliv 24 hodiny denně. Zásadní pro činnost naší společnosti je spokojený a šťastný senior

.

+420 608 845 771

S rostoucím počtem seniorů a zároveň alarmujícím poklesem erudovaných lékařů roste zájem o pracoviště zaměřující se právě problematikou starší generace pacientů, přičemž předimenzované státní podniky nejsou sto zajistit mnohdy řádnou zdravotní péči. Není proto náhodné, že se objevují soukromé objekty nabízející obdobné služby za nemalý finanční obnos, přičemž kvalita péče mnohdy neodpovídá slíbeným požadavkům, zejména pak proto, že je kvantita upřednostňována před kvalitou nabízené péče.

Při vzniku naší společnosti jsme vycházeli ze současné tristní situace ohledně péče o seniory, která panuje v celé naší zemi. Je zřejmé, že stejně kvalitní péči, a to bez ohledu na druh poskytované péče, nelze zajistit velkému počtu klientů, jako množství malému. Nejen státní, ale samozřejmě i soukromé objekty trpí obecným nedostatkem kvalitních lékařů, což se musí zohlednit i v poskytované zdravotní péči.

Při zřizování naší residence jsme se zaměřili především na zdravotní problematiku klientů, jíž jsme podřídili již samotný výběr lokality. České středohoří, v jehož středu se obec Sutom nachází, je na míle vzdálená všem továrnám, hluku velkoměsta, nedýchatelnému znečištěnému ovzduší. Důsledně dbáme na nekuřácké prostředí, samotný dům je vybaven jen přírodními materiály, veškerý nábytek je nový, nepoužitý, včetně nových zdravotních matrací etc.Co se týče personálního zabezpečení – prioritní je pro nás dokonalá zdravotní péče. Ke splnění tohoto cíle je nutné zajistit tři podmínky. První podmínkou je to, aby počet klientů nebyl (tak, jak se to děje v jiných zařízeních) nijak vysoký, proto i maximální počet je stanoven na 22 klienty. Druhou podmínkou je doba, po kterou je péče zabezpečována (ne několik hodin týdně na obrovský počet lidí), ale celé 24 hodiny denně. Poslední a rozhodující je však třetí faktor a tím je schopnost a erudovanost příslušného lékaře. Přicházejí v úvahu dvě možnosti - buď atestovaný geriatrický nebo interní lékař. Samozřejmě, že s počtem atestací je tato podmínka více naplňována.

IMG_20180805_144133_HDR

 
Co můžeme v ordinaci druhoatestovaného internisty nabídnout? Jsme schopni zajistit komplexní diagnostickou, ošetřovatelskou a terapeutickou péči - např. Holterovo sledování tlaku a ekg záznamu, infusní léčbu zaměřenou na bolestivé syndromy zad, páteře, kloubů, na závratě, stejně jako vasodilatační léčbu.

Pečujeme o diabetiky, pacienty s vysokým krevním tlakem, stavech po mozkových příhodách, kardiaky, nemocné s artrosou, porozou, pacienty s chronickými potížemi páteře. Navíc velmi úzce spolupracujeme s dalšími specialisty jako je neurolog, oční lékař, ortoped, dermatolog atd.

Lékařská péče však začíná před přijetím klienta do našeho zařízení. Provádíme vstupní lékařské vyšetření včetně velmi rozsáhlého laboratorního vyšetření, EKG a RTG plic, srdce. Vyšetření podobného rozsahu se navíc opakuje vždy jednou za půl roku. Lékařská péče však začíná před přijetím klienta do našeho zařízení. Provádíme vstupní lékařské vyšetření včetně velmi rozsáhlého laboratorního vyšetření, EKG a RTG plic, srdce. Vyšetření podobného rozsahu se navíc opakuje vždy jednou za půl roku.

Vzhledem k tomu, že nejsme zdravotnickým zařízením, nesmíme přijímat pacienty s neurodegenerativními onemocněními typu Alzheimerovy choroby nebo např. pacienty s pokročilou mozkovou aterosklerozou, prakticky o všechny ostatní klienty se dokážeme dokonale postarat.

Při výběru personálu nás zajímá nejenom odborná znalost, ale především lidský přístup k našim klientům, neboť si zakládáme na tom, že jsme rodinným podnikem.

Naše společnost se ráda postará o Vaše blízké v době Vaší dovolené, tj. i na dobu týdne, či měsíce.

 

Víme, že máme to, co ostatní nemají!

Můžeme s jistou prohlásit, že minimálně v severočeském kraji se naše residence diametrálně liší od ostatních podobně koncipovaných institucí. Objekt je po kompletní rekonstrukci, všechno vybavení je naprosto nové. Vynikající kvalitu našich služeb, na nichž si naše společnost zakládá, podtrhuje NOSTOP dohled ošetřujících lékařů.

 

Společenská místnost

Hypoalergenní polštáře a deky

Zdravotní matrace

kuchyně s vybavením

wi-fi

Každý pokoj je připojen pevně k internetu ale tak i bezdrátově (wi-fi)

LED TV na každém pokoji

 • Zdravotní péče je zajišťována Non stop atestovanými lékaři-internisty
 • Ubytovací služby v residenci
 • Kuchyně s vybavením
 • Společenská a přednášková místnost
 • Zahradní posezení
 • Led tv na každém pokoji ( možnost až 1700 TV stanic )
 • Celodenní stravování s dohledem na pitný režim
 • Pravidelný úklid pokojů
 • Zajištění volnočasových a společenských aktivit
 • Každý pokoj je připojen k inetrnetu ( wi-fi, utp )
 • Hypoalergenní a nekuřáckém prostředí
 • Zájmové kroužky

Sutom

Výjímečnost lokality

Salubris Via s.r.o.

Luxusní residence pro seniory

Sutom

Výjímečnost lokality

Salubris Via s.r.o.

Luxusní residence pro seniory

Sutom

Salubris Via s.r.o.

Luxusní residence pro seniory

Prostředí

Residence Salubris Via je koncipována jako rodinné luxusní bydlení pro seniory, jež se nachází v překrásném prostředí Českého středohoří v malé vísce obklopené lesy. Čisté ovzduší chráněné krajinné oblasti zcela koresponduje s hypoalergenním a zásadně nekuřáckém prostředí, na které důsledně dbáme v prostorách našeho objektu.

 

+420 608 84 57 71

facebook

google+

info@sutom.cz