Salubris Via

Sutom 38, Třebenice 411 15, Česká republika
 
 
IMG_20180805_144310_HDR

Zdravotní služby

Klientům naší residence se věnují prakticky nepřetržitě po dobu 24 hodin denně interní lékaři/II. atestace/, diabetolog, revmatolog.Jsme schopni řešit veškeré zdravotní problémy, se kterými se setkává starší člověk, tj. léčit dekompenzovaný diabetes, vysoký krevní tlak, všechna onemocnění kardiovaskulárního systému, tj. srdeční selhávání, stavy po infarktech myokardu, stavy po cévních mozkových příhodách (včetně odpovídající rehabilitace), chronické otoky jakékoliv etiologie, chronické potíže s dýchacím systémem, trávicím systémem, nemoci jater a ledvin, onemocnění kloubů a páteře etc. V případě nutnosti zajišťujeme i vhodnou infusní léčbu, zajistíme všechny potřebné léky.

 
 

Ubytovací služby

Budova se skládá z přízemí, I. a II. patra. Má k dispozici celkem 14 pokojů, jedno a dvoulůžkových, o celkové kapacitě 22 lůžka.

Na každého klienta čeká vysoce nadstandartně řešený pokoj, vybavený novým dřevěným nábytkem. (tj, dřevěnou bytelnou postelí s hypoalergenní novou matrací , nočním stolkem, bytelnou dřevěnou skříní, konferenčním stolkem s křesílkem a televizí. Nová hypoalergenní deka s polštářem a nové povlečení dotváří klidné a útulné zázemí..Pro každé patro je navíc k dispozici lednička.

doktor

Pokoje jsou zařízeny novým nábytkem z masivního dubového dřeva, každý klient má k dispozici postel, skříň, noční stolek, komodu.

 
 
 

Stravovací a pitný režim

Stravování se děje ve společenské místnosti v přízemí- snídaně a svačiny podáváme formou bohatého bufetu. Výběr teplého oběda a večeře minimálně ze 3 chodů / dle přání klienta je možná i studená večeře) . Pro diabetiky ( a nejen pro ně) zajištujeme druhou večeři. Ovoce a zelenina dle chuti je po celý den. Pitný režim je samozřejmostí/ teplé i výběr studených nápojů po celý den, K obědu a večeři možné pivo, víno . Navíc je i odpolední kávička se sladkostmi.

Společenská místnost

Hypoalergenní polštáře a deky

Zdravotní matrace

kuchyně s vybavením

wi-fi

Každý pokoj je připojen pevně k internetu ale tak i bezdrátově (wi-fi)

LED TV na každém pokoji

 

Společenská a přednášková místnost

Pro naše klienty máme v přízemí společenskou místnost, ve které pořádáme přednášky různého zaměření, jsou zde i hudební , recitály(vážná hudba, písničkáři, dechovka , country muzika). Také zde prožíváme oslavy svátků a narozenin našich klientů., oslavy Velikonoc a Vánoc. Ve společenské místnosti je rovněž možno sledovat televizní programy na 180 cm velké televizní obrazovce. Další společný televizní koutek je i v I. patře naší residence , ve II. patře je možno sledovat televizi, stejně jako si číst v příjemném prostředí naší knihovny, popříadě hrát různé stolní společenské hry.

 
 
 
 
 
 

Zahradní posezení

Součástí residence je i zahrada, kde máme možnost posezení v altánku, odpočívat ve stínu stromů, nebo naopak procvičit tělo na speciálních pomůckách určených pro seniory. Milovníci zahradničení se mohou realizovat na malé zahrádce. Samozřejmostí je zpestření jídelníčku u našeho zahradního grilu. Mimo areál je možnost procházek v úchvatné přirodě Českého středohoří.

 

Zájmové kroužky & Volnočasové aktivity

Zajištujeme v případě zájmu taneční kurzy,kurzy malování , výuku práce na počítači, hodiny golfu s instruktorem, hodiny tenisu s instruktorem- Dále máte u nás možnost si vyrobit vlastní keramiku.( dekoraci, misku, hrneček...)

V areálu provádíme pro zájemce jednoduchá ale účinná cvičení speciálně pro důchodce, Nejen pro sportovněji založené klienty doporučujeme a podnikáme procházky překrásnou přírodou / lesy v těsné blízkosti, do 4 km jsou 3 hrady). Je možno si zaplavat v krytém basenu v zimním období, v horkých letních dnech rádi navštěvujeme 20 minut vzdálená jezera s nádhernou přírodou, obklopenou lesy, kde je možno relaxovat ve stínu stromů , opalovat se na slunci nebo plavat v křišťálově čisté vodě. V zimě zprostředkováváme návštěvy divadel, koncertů apod, v letních návštěvy, hradů zámků, ale i moravských sklípků s ochutnáváním vín

 
 
Slide thumbnail

Residence

Salubris Via

Residence

Salubris Via

Residence

Salubris Via

Residence

Salubris Via

Residence

Salubris Via

Residence

Salubris Via

Salubris Via

Residence

Salubris Via

Residence